رئیس دانشگاه کاشان: در آزمون بزرگ غزه، سران کشورهای عربستان و مصر مردود شدند

۰۲ بهمن ۱۳۸۷ | ۱۲:۳۵ کد : ۱۴۳۴۲ دانشگاه
تعداد بازدید:۲۸۸۴۰
رئیس دانشگاه کاشان، جنگ بیست و دو روزه غزه را آزمون بزرگی برای تاریخ بشریت دانست و گفت: دراین آزمون بزرگ، سران کشورهای عربی به ویژه مصر و عربستان مردود شدند و آنها در پیشگاه الهی هیچ پاسخی نخواهند داشت.

دکتر سیدجواد ساداتی‌نژاد روز دوشنبه 30/10/87 در جمع اصحاب رسانه و مطبوعات کاشان در محل سالن کنفرانس این دانشگاه، با اشاره به تشابه جنگ غزه به صحنة عاشورا افزود: در عاشورا نیز انسان‌ها از طرف خدا محک زده شدند.
به گفته وی، عده‌ای از کوفیان در این آزمون مردود شدند و عده‌ای هم از این آزمون که مسلمانان و مظلومان بودند سربلند و پیروز بیرون آمدند.
وی خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که مردم مسلمان سراسر دنیا و مردم ایران با برپایی راهپیمایی‌ها انزجار خود را از سکوت کشورهای عربی در برابر توطئه‌های استکبار جهانی بر علیه ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند و همانگونه که دو روز قبل مقام معظم رهبری نوید این پیروزی را اعلام داشتند مردم غزه به پیروزی رسیدند.
به گفته وی، استادان و کارکنان دانشگاه کاشان هم با تماشای فاجعه غیرانسانی صهیونیست‌ها از پاننشستند و در یک حرکت نمادین با ارائه و در اختیار گذاشتن حقوق یک تا چند روزه خود همدردی خود را با ملت مظلوم فلسطین اعلام داشتند.
رئیس دانشگاه کاشان، استواری، مقاومت، ایستادگی و طنین‌انداز شدن شعار هیهات من‌الذله را رمز پیروزی مردم غزه در این جنگ بیست و دو روزه دانست و ابراز امیدواری کرد تا شر دشمنان و مستکبران از سر مردم مظلوم کوتاه و پیروزی نهایی و قدرت جهانی از آن مسلمانان جهان باشد.


منبع: http://kashanu.ac.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=756


نظر شما :