مستند گرداب

۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۸ | ۱۱:۰۹ کد : ۱۴۴۲۰ اینترنت
تعداد بازدید:۹۳۶
در حقیقت کسانی که کفر را به [ بهای ] ایمان خریدند هرگز به خداوند هیچ زیانی نخواهند رسانید و برای آنان عذابی دردناک است. ( آیه ۱۷۷ سوره مبارک آل عمران ) یکی از بهترین عیدی ها برای کاربران اینترنتی این بود که بالاخره کسانی آمدند و جلوی این همه فحشا را که از حدخود گذشته بود را گرفتند...

آن هایی که همه ما برایشان دعا کردیم و خوشحال شدیم از این که آنقدر باهوش بودند که توانستند افرادی را از آن سوی دنیا به ایران آورده و سپس برای دستگیری آنان اقدام نمایند. هنر ایرانی در مغزش نهفته است و این بار هنر جوانان پاک ایران زمین در این بود که یک سری افراد که فضای اینترنت را آلوده کرده بودند دستگیر و بازخواست نمایند. در طول مدت ایام سال نو چندین بار مجموعه گرداب پخش شد و بسیار مورد استقبال بینندگان قرار گرفت. بسیاری که در دنیای مجازی اینترنت دستی داشتند با دیدن این برنامه ها به خود آمدند تا به یاد داشته باشند که اینترنت تنها یک محیط مجازی است و هرکس می تواند در آن هرطور که بخواهد رفتار کند. مجموعه ای بسیار تکان دهنده بود ، چرا که همه ما بدون دقت به اطراف خود به دنیای مجازی اینترنت قدم می گذاشتیم. اما حالا دست یک سری از این افراد برای ما رو شده است و این موارد حاصل تلاش ماه ها و شاید هم سال ها جوانانی باشد که با هدف پاک نگه داشتن ایران و زنده ماندن دین و مذهب میان جوانان دست به کار شدند تا محیطی حداقل پاک تر از گذشته را برای کاربران فراهم آورند.
شاید هریک از ما نتوانیم ذره ای از زحمات این گروه را جبران کنیم اما فقط یک خسته نباشید هم می تواند تا اندازه ای از زحمات این افراد را جبران کند. در گشت و گذار در سایت ها این بار به مطلب جالبی از سایت گرداب برخورد کردیم و بد ندانستیم که از گرداب و اعضایش تشکری به این شکل داشته باشیم. فیلم مستند گرداب که در دو قسمت آماده شده است و در سایت گرداب هم قرار گرفته به درخواست بسیاری از کاربران بوده و ما هم قصد داریم برای تشکر و حمایت از گرداب و جوانان عزیز سپاه هم تشکری ویژه از آن ها داشته و هم این که این دو قسمت از مستند ها را در این سایت قرار دهیم تا بازهم کاربران از وجود چنین افرادی در دنیای مجازی اینرنت با خبر باشند.
امیدواریم که هرروز این جوانان برومند سرحال تر از گذشته به کار خود ادامه دهند به امید روزی که هیچ سایت مستهجن و هیچ گروه ناخلفی در اینترنت ایران یافت نشود.

دانلود قسمت اول - دانلود قسمت دوم


منبع: http://dana.kashanu.ac.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=590


نظر شما :