همزمان با آغاز مهرماه خوابگاه امامی دانشگاه کاشان احداثی حاج احمد امامی کاشانی افتتاح شد (۶-۷-۸۹)

۰۶ مهر ۱۳۸۹ | ۱۴:۲۰ کد : ۱۴۵۹۶ نهاد
تعداد بازدید:۱۰۷۳
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، خوابگاه امامی دانشگاه کاشان که از سوی خیر کاشانی حاج احمد امام کاشانی احداث شده است، با حضور امام جمعه موقت تهران آیت الله امامی کاشانی به بهره برداری رسید.

دانشگاه كاشان

 

رئیس دانشگاه کاشان گفت: این خوابگاه به مساحت پنج هزار مترمربع و زیر بنای یک هزار و 400 متر مربع در دو طبقه توسط خیر كاشاني حاج احمد امامی کاشانی ساخته شده است.

 

دانشگاه كاشان

 

دكتر سیدجواد ساداتی‌نژاد با تمجيد از اقدام خداپسندانه خيّرين كاشاني، افزود: این خوابگاه داراي 25 اتاق چهار نفره و به صورت سوییت است و ظرفیت 100 نفر دانشجوي دختر را دارد.

 

به گفته وی، برای ساخت کل این خوابگاه شش میلیارد ریال اعتبار توسط خیر هزینه شده است.

 

دانشگاه كاشان

 

وی، داشتن سالن نمازخانه سالن اجتماعات و مرکز کامپیوتر را از ویژگی‌های این خوابگاه ذکر کرد و افزود: در این خوابگاه مصالح با کیفیت، اسکلت فلزی، نمای سنگ و آجر، سیستم سرمایشی کولر آبی و گرمایشی شوفاژ و پنجره دوجداره به کار رفته است.

 

وی اظهار داشت: ساخت این مجموعه خوابگاهی، از زمان کلنگ زنی به مدت 9 ماه زمان برده است.

 

در این مراسم دكتر حسيني قائم مقام صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم، شهردار و جمعی از خیّران و مسئولان شهرستان کاشان نيز حضور داشتند.

 

در حال حاضر در دانشگاه کاشان 9 خوابگاه (شش خوابگاه براي دختران و سه خوابگاه براي پسران) با ظرفیت دو هزار و 200 نفر دانشجو وجود دارد.

 


نظر شما :