جانبازان دانشگاه کاشان تجلیل شدند(۲۰-۴-۹۰)

۲۰ تیر ۱۳۹۰ | ۰۹:۵۷ کد : ۱۴۷۰۲ دانشگاه
تعداد بازدید:۹۱۲
همزمان با روز میلاد قمر بنی‌هاشم حضرت ابوالفضل(ع)،مراسم بزرگداشت روز جانباز و تجلیل از جانبازان دانشگاه کاشان برگزار شد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کاشان با اشاره به مقام شامخ قمر بنی‌هاشم ،به بیان ارزش و فضیلت مقام جانباز پرداخت.

حجت‌الاسلام خادمیان افزود: جانبازان عزیز با ایثار جان خود در کنار شهدا سهم بزرگی در حفظ نظام مقدس و ارزش‌های اسلامی دارند و انتظار می‌رود این عزیزان با تداوم جانفشانی‌های خود، رسالت خود را در حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفا کنند.

مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر و مشاور رئیس در امور ایثارگران دانشگاه کاشان نیز در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بویژه ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز گفت: دانشگاه کاشان افتخار دارد که بیش از 60 نفر از کارمندان این دانشگاه به درجه رفیع جانبازی نائل آمده‌اند که بدون شک این عزیزان، از برکات ارزشمند و مایه مباهات دانشگاه به شمار می‌آیند.

دانشگاه کاشان

حجت‌الاسلام احمد شیخ‌زاده با بیان این که هرساله به مناسبت روز جانباز، تلاش می‌شود تا ضمن یادآوری ازخودگذشتی و فداکاری‌های جانبازان در طول هشت سال دفاع مقدس، از این عزیزان تجلیل به عمل آید، در تجلیل از مقام رفیع جانباز به ایراد سخنرانی پرداخت.

در پایان این مراسم به جانبازان شاغل در دانشگاه به رسم یابدبود، هدایایی اهداء شد.


نظر شما :