برنامه های دهه کرامت دانشگاه کاشان اعلام شد(۱۰-۷-۹۰)

۱۰ مهر ۱۳۹۰ | ۱۵:۲۱ کد : ۱۴۷۲۸ نهاد
تعداد بازدید:۱۵۰۶
برنامه های دهه کرامت دانشگاه کاشان از سوی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری این دانشگاه اعلام شد.

معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه کاشان، با اشاره به اینکه از زمان سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و ولادت امام رضا(ع) به نام دهه کرامت نامگذاری شده، گفت: برای تاثیر پذیری و ولایت‌مداری هرچه بیشتر دانشجویان برنامه‌های مختلف فرهنگی در این دهه برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد جعفر حسام محمدی، زیارت‌خوانی حضرت معصومه (ع) را  از جمله برنامه‌های این هفته در روز نخست هفته کرامت ذکر کرد.

وی، زلال احکام را از برنامه روز دوم دهه کرامت این دانشگاه برشمرد و اظهار داشت: در روز یکشنبه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری مباحثی را در خصوص احکام دانشجویی  بیان می‌کند.

به گفته وی، در روز سوم دهه کرامت نیز که تجلی نور فاطمی نام‌گذاری شده ، توسط یکی از خادمین حضرت معصومه (س)، شخصیت این بانوی اسلام برای دانشجویان توضیح داده می‌شود.

وی، پرتوی رضوی، منشاء بیداری اسلامی را از دیگر برنامه های هفته کرامت عنوان کرد و افزود: از آنجا که به برکت وجود حضرت امام رضا(ع) حرکت بیداری اسلامی از خراسان و ایران شروع شده و امروز این بیداری منطقه خاورمیانه را تحت پوشش خود قرار داده این برنامه برای دانشجویان ارائه می‌شود.

حجت‌الاسلام محمدی تاکید کرد: مدیحه‌سرایی در شب ولادت امام رضا(ع) و برنامه‌های متنوع فرهنگی در خوابگاه‌ها در روزهای چهارشنبه تا جمعه را از دیگر برنامه‌های دهه کرامت این دانشگاه است.

وی، عالم آل محمد و در محضر امام رئوف را از دیگربرنامه‌های دهه کرامت در روزهای شنبه تا یکشنبه هفته آینده این دانشگاه برشمرد و گفت: در این روزها نیز شخصیت‌شناسی حضرت امام رضا(ع) و زیارت‌نامه حضرت امام رضا(ع) برای دانشجویان ارائه می‌شود.


نظر شما :