شرکت رهبر معظم انقلاب در انتخابات مجلس نهم(۱۴-۱۲-۹۰)

۱۴ اسفند ۱۳۹۰ | ۱۴:۱۷ کد : ۱۴۷۹۹ اینترنت
تعداد بازدید:۷۰۶
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در محل صندوق سیار مستقر در حسینیه امام خمینی (ره)، رای خود را به صندوق انداختند.

رهبر انقلاب پس از شركت در رأی‌گیری، انتخابات مجلس نهم را از جهات مختلف دارای اهمیتی فراوان خواندند و به مردم توصیه كردند از حق خود برای شركت در انتخابات حتما استفاده كنند و این وظیفه مهم را در اول وقت و با نیت خالص انجام دهند تا انشاءالله این عمل آنها، نزد پروردگار از فضیلت بیشتری برخوردار شود.
ایشان با توصیه به مردم تهران برای رأی دادن به 30 نامزد انتخاباتی افزودند: انتخابات همیشه برای ملت ایران و نظام اسلامی، حائز اهمیت و تعیین كننده بوده است.
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: انتخابات در ایران، علاوه بر اینكه نشان‌دهنده حقایق كشور است برای دوستان و دشمنان پیام هایی دارد و به همین علت، در شرایط امروز اهمیت بیشتری دارد.
رهبر انقلاب اسلامی عزم راسخ و حركت مستقیم ملت در 33 سال اخیر را بسیار مهم خواندند و افزودند: در انقلاب‌های دیگر، مردم پس از چند سال خسته و دل‌زده شده‌اند و راه آنها عوض شد اما انتخابات امروز، این پیام را به جهانیان می‌دهد كه ملت بزرگ ایران در سی و سه سالگی انقلاب همچنان مصمم و پُرنشاط به حركت در مسیر راه پر افتخار خود ادامه می‌دهد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تبیین بیشتر اهمیت انتخابات مجلس نهم با اشاره به جنجال قدرت‌های استكباری علیه جمهوری اسلامی ایران افزودند: زورگویان جهان كه در بسیاری از مسائل دچار شكست شده و سیلی خورده‌اند می‌خواهند با هیاهو بر سر تحریم ایران و تهدیدهای لفظی ملت ایران، ناكامی‌های خود را بپوشانند لذا این دوره از انتخابات اهمیت و جایگاه بیشتری دارد و ملت ایران می تواند با حضور پر شور خود در انتخابات، پاسخ‌ها و مواضع خود را به بهترین وجه بیان كند.
رهبر انقلاب اسلامی تأكید كردند: هر چه شركت مردم در انتخابات بیشتر، پُرشورتر و با نشاط‌تر باشد برای آینده ملت و كشور، آبروی ایران، و مصونیت كشور مفیدتر و مؤثرتر خواهد بود.
ایشان همچنین با تشكر صمیمانه از خبرنگاران رسانه‌ها كه نقش زیادی در جلب توجه مردم به اهمیت انتخابات ایفا می‌كنند، از همه‌ی دست‌اندركاران برگزاری انتخابات قدردانی كردند.

نظر شما :