دانشگاهیان دانشگاه کاشان اهانت به رسول اکرم (ص) را محکوم کردند(۲۵-۶-۹۱)

۲۵ شهریور ۱۳۹۱ | ۱۸:۴۳ کد : ۱۴۹۱۴ دانشگاه
تعداد بازدید:۵۲۵
 جمعی از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه کاشان با برگزاری راهپیمایی اعتراض آمیز، اهانت به ساحت مقدس رسول اکرم (ص) را محکوم کردند.

دانشگاهیان دانشگاه کاشان پس از برگزاری نماز ظهر و عضر با پیمودن مسیر مسجد تا گلزار شهدای گمنام این دانشگاه، با سردادن شعارهای "مرگ بر آمریکا" ، "مرگ بر اسراییل" و "امت اسلامی ما بیدار است، از آمریکا و صهیونیست بیزار است" خواستار وحدت مسلمانان جهان و مجازات اهانت کنندگان به نبی گرامی اسلام شدند.

در پایان این راهپیمایی، بیانیه دانشگاهیان دانشگاه کاشان، قرائت و دانشگاهیان با سردادن "الله اکبر" انزجار خود را به تولید کنندگان فیلم موهن علیه پیامبر اسلام (ص) اعلام داشتند.

بسیج کارکنان پایگاه امام حسین(ع) دانشگاه کاشان نیز در بیانیه ای، ساخت فیلم آمریکایی - صهیونیستی اهانت آمیز به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه وآله وسلم) را اقدام نفرت انگیز دانسته و آن را محکوم کردند.

در این بیانیه آمده است: بار دیگر دست های آلوده صهیونیست ها و بعضی از کشیش های افراطی آمریکایی که سوء نیت خود را قبلاً در مورد آتش زدن قرآن مجید نشان داده بودند از آستین خیانت درآمد و محصول آن فیلمی آمریکایی با اهانت های بی سابقه نسبت به پیامبر اسلام (صلی الله علیه وآله وسلم) بود.

بیانیه افزوده است: این عمل زشت و ننگین نشان داد که آنها از ترس بیداری جهان اسلام و گسترش این آئین الهی در جهان سخت به وحشت افتاده اند و به هر کار احمقانه ای دست می زنند که قطعاً نتیجه معکوس خواهد داشت.


نظر شما :