سومین جشنواره بین المللی فرش کاشان اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود(۲۰-۸-۹۱)

۲۰ آبان ۱۳۹۱ | ۱۶:۲۳ کد : ۱۵۰۳۶ دانشگاه
تعداد بازدید:۶۵۰
دبیر کانون هماهنگی دانش و صنعت فرش ایران، از تغییر زمان برگزاری سومین جشنواره بین‌المللی فرش کاشان خبر داد و گفت: بنابر نتایج بررسی‌های کارشناسی و ارزیابی شده از دو دوره برگزاری جشنواره فرش کاشان، زمان برگزاری سومین جشنواره از آذر ماه به اردیبهشت ماه تغییر یافته است.

حمید رضا مومنیان، همزمانی برگزاری جشنواره با برپایی برخی از نمایشگاه‌های فرش استانی در کشور را از جمله دلایل تعویق این جشنواره بیان داشت و افزود: با توجه به ظرفیت‌ها و بهره‌مندی از شرایط مطلوب گردشگری در اردیبهشت و آب و هوای مطلوبتر در منطقه کاشان و همچنین تلاش برای گسترش چتر پوششی جشنواره سوم در سطح بین المللی از دیگر دلایل اخذ این تصمیم در کمیته فرش شهرستان کاشان می‌باشد.

رئیس مرکز پژوهش فرش دانشگاه کاشان خاطر نشان کرد: برگزاری این جشنواره در اریبهشت ماه تدارک و تمهید امکانات مناسب و ارائه سرویس‌ها و خدمات لازم با کیفیت بالاتر به نحوه شایسته‌ای امکان پذیر بوده و پوشش خبری و رسانه‌ای آن نیز گسترده تر می‌گردد.

مومنیان، هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی و حفظ و احیاء صنعت فرش، ایجاد انگیزه و رقابت بین تولیدکنندگان و جلب رضایت هر چه بیشتر مصرف‌کنندگان ذکر کرد.


نظر شما :