بنیاد کتاب مطهر در دانشگاه کاشان راه اندازی شد(۱۷-۲-۹۲)

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۱۳:۴۳ کد : ۱۵۳۶۴ دانشگاه
تعداد بازدید:۶۶۳
بنیاد کتاب مطهر به همت خیر "سید مرتضی هاشمیان" با حضور معاون حقوقی و امور مجلس و دبیر ستاد خیرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه کاشان راه اندازی شد.

رییس دانشگاه کاشان، از حضور خیرین در تمامی زمینه های علمی، آموزشی و پژوهشی این دانشگاه قدردانی کرد و گفت: توسعه علمی و فضاهای کالبدی این دانشگاه مرهون تلاشهای خیرین است.

دکتر عباس کتابی اظهار داشت: به همت خیرین حدود 30 هزار متر مربع فضای آموزشی و کمک آموزشی در حال ساخت است.

وی، بنیاد کتاب مطهر را در راستای تامین کتابهای مورد نیاز دانشجویان ذکر کرد و یادآورشد: در این بنیاد که با سرمایه اولیه 550 میلیون ریال راه اندازی شده است منابع علمی و تحقیقاتی و کتابهای مورد نیاز در اختیار دانشجویان قرار داده می شود.

مدیر عامل ستاد توسعه دانشگاه کاشان نیز در این مراسم با تبریک روز استاد، جایگاه معلم را با ارزش دانست و گفت: طبق فرمایش حضرت محمد(ص)"بهترین صدقه تعلیم دادن به دیگران است".

علی محمد الماسی، به تاسیس بنیاد کتاب مطهر در این دانشگاه اشاره کرد و افزود: این بنیاد  به همت خیر ارجمند سید مرتضی هاشمی تاسیس شده است.

وی، هدف از تاسیس این بنیاد را تامین کتابهای مورد نیاز و دسترسی سریع دانشجویان به منابع علمی ذکر کرد و اظهار داشت: کتابها در این بنیاد به صورت امانت در اختیار دانشجویان قرار داده و در پایان ترم از آنها تحویل گرفته می شود.

در این مراسم تفاهم نامه این بنیاد به امضاء رسید.


نظر شما :