پیام قدردانی رئیس دانشگاه از حضور حماسی مردم و دانشگاهیان در انتخابات

۲۶ خرداد ۱۳۹۲ | ۱۵:۱۵ کد : ۱۵۴۳۰ دانشگاه
تعداد بازدید:۶۵۱۱
بار دیگر شمیم حضور افتخارآمیز و به یادماندنی شما ولی نعمتان اصلی انقلاب در پای صندوق های رای، روح تازه ای در کالبد ملت های آزاده جهان دمید و برگ زرین دیگری بر دفتر افتخاراتتان افزود.
پیام قدردانی رئیس دانشگاه از حضور حماسی مردم و دانشگاهیان در انتخابات

مردم فهیم و بیدار ایران اسلامی در لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور شکوهمند و مشارکت حداکثری در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا،جهانیان را مات و حیرت زده کرده و به رغم تمام فشارهای تبلیغاتی نظام سلطه و استکبار، بار دیگر اراده خود را در راستای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.

انتخابات 24 خرداد نشان داد انقلاب اسلامی و نظام برآمده از متن اراده و رأی مردم، با صلابت واستواری بی نظیر همچنان در صراط مستقیم به سمت دستیابی به اهداف و آرمان‌های متعالی خود شتابان‌تر از گذشته در حرکت است و جبهه مخالفان جمهوری اسلامی همچنان برابر آن ناکام و ناتوان خواهد بود.

مسلما احساس تکلیف شما مردم فهیم برای تعیین سرنوشت خود، سربلندی، اقتدار و استحکام نظام جمهوری اسلامی ایران را رقم زد و در قالب این حماسه ملی متجلی شد و نمود عینی لبیک به منویات مقام معظم رهبری در سال حماسه سیاسی و اقتصادی را به تصویر کشید.

لذا اینجانب با قدردانی از حضور پرشور مردم، تحقق حماسه سیاسی در 24 خردادماه را به رهبر معظم انقلاب، رییس جمهور منتخب مردم جناب حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی و مردم شریف ایران به خصوص دانشگاهیان تبریک می‌گویم و امیدآن دارم تا این حضور و حماسه، فرصتی برای خلق حماسه اقتصادی باشد.

 

دکتر عباس کتابی

رییس دانشگاه کاشان


نظر شما :