فرمانده سپاه کاشان: هراس دنیای استکبار از صدور انقلاب اسلامی ایران است

۰۶ آذر ۱۳۹۲ | ۱۶:۱۷ کد : ۱۵۵۹۷ دانشگاه
تعداد بازدید:۱۰۶۲
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان گفت: استکبار جهانی از صدور انقلاب اسلامی ایران به کشورهای منطقه ترس دارد.
فرمانده سپاه کاشان: هراس دنیای استکبار از صدور انقلاب اسلامی ایران است

سرهنگ پاسدار جواد نائینی در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در دانشگاه کاشان با اشاره به این که امروز اگر شاهد پیروزی در عرصه های مختلف بین المللی هستیم، این پیروزی را مدیون مقاومت مردم و رهنمودهای رهبری و تشکل بسیج می باشیم، افزود: بسیج ثابت کرد که می تواند پاسخگوی زیاده خواهی های استکبار باشد.

وی افزود:  از ابتدای تشکیل نهاد انقلابی و مردمی بسیج تا کنون شاهد برکات زیادی از سوی این نهاد در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و نظامی بوده‌ایم که اوج آن در دوران هشت سال دفاع مقدس و نقش انکارناپذیر بسیج در کنار سایر قوا در حراست و صیانت از تمامیت ارضی ایران اسلامی بود.


 

سرهنگ نائینی خاطر نشان کرد: با بهره‌گیری از تفکر بسیجی و تداوم این نگرش در حوزه‌های مدیریتی می‌توان فرهنگ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن را به کشورهای دیگر دنیا بیش از پیش صادر کرد.

وی توسعه فرهنگ و اقتدار علمی را از دیگر موارد لازم پیروزی نظام جمهوری اسلامی در برابر استکبار ذکر کرد و گفت: بایستی آمادگی داشته باشیم تا علم را نیز توسط دانشمندان و دانشجویان بسیجی به دیگر کشورها صادر کنیم.

وی فطرت دینی را رمز اقتدار نظام جمهوری اسلامی دانست و  افزود: دلیل موفقیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران این است که شیوه حکومت دینی بر مبنای فطرت استوار است.

سرهنگ نائینی به توافقنامه مذاکرات هسته ای کشورهای 5+1  اشاره کرد و گفت: رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و پایداری ملت ایران عامل پیروزی تیم هسته ای ایران بود.

فرمانده سپاه کاشان تصریح کرد: با بصیرت و استقامت و با همدلی و اتحاد مردم و تفکر بسیجی این انقلاب هیچ آسیبی نخواهد دید.

نظر شما :