گشایش نخستین جشنواره گیاهان و زیست فناوری در دانشگاه کاشان

۲۵ آذر ۱۳۹۲ | ۱۲:۰۴ کد : ۱۵۶۱۳ دانشگاه
تعداد بازدید:۴۵۰۷
 نخستین جشنواره و نمایشگاه گیاهان و زیست فناوری با همکاری مدیریت فرهنگی با حضور رئیس و معاونان دانشگاه کاشان در محل دائمی نمایشگاههای این دانشگاه گشایش یافت.
گشایش نخستین جشنواره گیاهان و زیست فناوری در دانشگاه کاشان

مدیر گروه بیوتکنولوژی دانشگاه کاشان گفت: نخستین جشنواره گیاهان و زیست فناوری به همت انجمن علمی بیوتکنولوژی این دانشگاه برگزار شده است.

دکتر زهره  زهرایی، هدف از برگزاری این جشنواره را آشنایی دانشجویان و دانشگاهیان با یکی از حوزه های بیو تکنولوژی یعنی علوم گیاهی یا زیست فناوری گیاهی ذکر کرد و افزود: در این جشنواره سعی بر این است که افراد با محصولات دستاوردها و آخرین نتایج تحقیقات در زمینه زیست فناوری گیاهی آشنا شوند.

وی خاطر نشان کرد: در این جشنواره شرکت های دارویی و گیاهی از شهرهای تهران، اصفهان و کاشان محصولات خود را در 10 غرفه ارائه نموده اند.

وی ،هرباریومی، دارویی زردبند، گیاهان زینتی شرکت زرین گلاب(عرقیات)، شرکت گیاهان دارویی ابن سینا، شرکت سبزنوش کویر(دمنوش)، شرکت زیست تکثیر(کشت بافت گیاهی)، گروه تحقیقاتی و پژوهشی پژوهشکده اسانس، مجتمع تحقیقاتی داروییوارث(اسانس گیاهان)و ایستگاه تحقیقات مناطق خشک و بیابانی کاشان را از شرکت های ارائه دهنده محصولات در این نمایشگاه ذکر کرد.

این نمایشگاه تا 27آذرماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه کاشان برای بازدید علاقمندان دایر است.

منبع : kashanu.ac.ir


نظر شما :