راه اندازی شورای سیاستگذاری کانون های مهدویت دانشگاه های کشور / آدرس اینترنتی برای ثبت نام دبیران کانون های مهدویت

۰۸ بهمن ۱۳۹۲ | ۱۵:۱۱ کد : ۱۵۶۴۶ نهاد
تعداد بازدید:۱۸۱۳
معاون طرح و برنامه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) گفت: شورای سیاستگذاری کانون های مهدویت دانشگاه ها به همت نهاد رهبری در دانشگاه ها و به منظور حمایت، هدایت و نظارت بر این کانون تشکیل شد.
راه اندازی شورای سیاستگذاری کانون های مهدویت دانشگاه های کشور / آدرس اینترنتی برای ثبت نام دبیران کانون های مهدویت

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‎ها (مأوا)، مسعود دریس، معاون طرح و برنامه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) بااشاره به تشکیل شورای سیاست گذاری کانون های مهدویت دانشگاه، گفت: این شورا به همت نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و به منظور حمایت، هدایت و نظارت بر کانون های مهدویت دانشگاه های سراسرکشور برگزار شد.

وی با بیان اینکه نخستین جلسه رسمی این شورا چهارشنبه دوم بهمن ماه برگزار شد، خاطرنشان کرد: این جلسه باحضور نماینده نهاد مقام معظم رهبری، بسیج دانشجویی، وزارت علوم، وزارت بهداشت و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) به منظور حمایت، هدایت و نظارت بر کانون ها برگزار شد.

دریس بااشاره به نخستین تصمیم این شورا، اظهارداشت: برگزاری گردهمایی دبیران کانون های مهدویت دانشگاه های سراسرکشور باهدف هم افزایی، هم اندیشی و هم فکری و همچنین تدوین راهبردها و ترسیم نقشه راه سوم و چهارم بهمن ماه نخستین برنامه و تصمیم شورای سیاستگذاری بود.

معاون طرح و برنامه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) ادامه داد: در این گردهمایی از 400 کانون مهدویت دانشگاه ها دعوت به عمل آمد و حجج اسلام قرائتی، رئیس هیات امنای بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، قریشی، معاون فرهنگی و سیاسی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و پناهیان به ایراد سخن پرداختند.

وی بااشاره به دیگر تصمیمات شورای سیاستگذاری کانون های مهدویت، تصریح کرد: برگزاری 40 دوره آموزش معارف مقدماتی مهدویت در دانشگاه های سراسرکشور، برگزاری 70 همایش مهدوی با موضوعات مختلف، انتشار نشریه الکترونیکی برای دانشجویان، ارسال بسته های فرهنگی با محتوای مهدویت برای معرفت افزایی دبیران کانون ها و انتشار نشریه ”امان“ دانشجویی توسط دانشگاه ها از تصمیمات این شورا بود.

دریس از تمام دبیران کانون های مهدویت دانشگاه های سراسرکشور دعوت کرد تا با مراجعه به پورتال جامع مهدویت به نشانی http://mahdaviat.ir و ثبت نام و مراجعه به صفحه شخصی خود نسبت به تکمیل کاربرگ مجموعه ها و همکاران اقدام کرده و از تصمیمات شورا اطلاع پیدا کنند.

 


نظر شما :