جشنواره وبلاگ نویسی ’حکمت مطهر‘ برگزار می شود - مهلت ارسال آثار ۲۰ ﻓﺮوردﯾﻦ ۱۳۹۳

۲۳ بهمن ۱۳۹۲ | ۰۸:۱۹ کد : ۱۵۶۶۳ نهاد
تعداد بازدید:۱۸۲۴
فراخوان بخش وبلاگ‌نویسی نهمین جشنواره «حکمت مطهر» به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری منتشر شد.
جشنواره وبلاگ نویسی ’حکمت مطهر‘ برگزار می شود - مهلت ارسال آثار ۲۰ ﻓﺮوردﯾﻦ ۱۳۹۳

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، نهمین جشنواره «حکمت مطهر» به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در بخش‌های گوناگونی از‌جمله وبلاگ‌نویسی برگزار می‌شود.

ایجاد جریان فرهنگی در دانشگاه‌ها از طریق آثار شهید مطهری با بهره‌گیری از تعریف درست و مؤثر بخش‌های کاربردی جشنواره‌ای و بسترسازی جهت اسلامی شدن بنیادین دانشگاه‌ها از طریق گسترش اندیشه‌های ناب اسلامی مبتنی بر آراء و اندیشه‌های شهید مطهری، از جمله اهداف این جشنواره است.

ﻧﻬﻤﯿﻦ ﺟﺸﻨﻮاره ﺣﮑﻤﺖ ﻣﻄﻬﺮ داﻧﺸﮕﺎﻫﯿﺎن دارای ﺑخش‌های ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ از ﺟﻤﻠﻪ وﺑﻼگ‌ﻧﻮﯾﺴﯽ است که در این ﺑﺨﺶ، بخش وﯾﮋه‌ای ﺑﺮای وﺑﻼگ اوﻟﯽ‌ﻫﺎ ایجاد ﺷﺪه است.

گفتنی است در بخش وﺑﻼگ‌ﻧﻮﯾﺴﯽ، آموزش و رﻓﻊ اﺷﮑﺎل آﻧﻼﯾﻦ و آﻓﻼﯾﻦ اﻧﺠﺎم ﻣﯽ‌ﺷﻮد. علاقه‌مندان تا 20 ﻓﺮوردﯾﻦ سال آتی می‌توانند آثار خود را در زﻣﯿﻨﻪ وﺑﻼگﻧﻮﯾﺴﯽ به این جشنواره ارسال کنند.

شرکت برای عموم در این جشنواره آزاد است و هر فرد می‌تواند فقط یک وبلاگ با 10 پست را شرکت دهد. همچنین باید سه ماه به طور مستمر وبلاگ به‌روز شده باشد.

در این دوره جشنواره، پایگاه اطلاع‌رسانی مخصوصی برای «وبلاگ نویسی» ایجاد شده است و در آن شرایط شرکت و نیز لینک ثبت نام قرار دارد. مراسم اختتامیه این جشنواره 20 اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین نحوه ثبت نام می‌توانند به پایگاه اینترنتی نهمین جشنواره حکمت مطهر به نشانی hekmatmotahar.blog.ir مراجعه کنند.


نظر شما :