دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه، در دوره ی منطقه ای ضیافت رضوی شرکت می کنند.

۰۲ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۴ کد : ۱۶۴۶۳ نهاد
تعداد بازدید:۴۰۰
به گزارش خبرنگار واحد روابط عمومی دفتر نهاد رهبری  دانشگاه، همزمان با دهه کرامت، ۲۰ نفر از فعالین فرهنگی دانشگاه در اردوی ضیافت رضوی شرکت می کنند.
دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه، در دوره ی منطقه ای ضیافت رضوی شرکت می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین روحانی اظهار داشت: این اردو به دانشجویان فعال مناطق مختلف کشور اختصاص یافته است و به شکل منطقه‌ای یعنی استان‌هایی که در فضای اقلیمی و فرهنگی و اجتماعی مشابه هم هستند در یک زمان با هم  اعزام می‌شوند.

وی افزود: در این دوره دانشجویان فعال دانشگاه های سه استان چهار محال بختیاری، یزد و  اصفهان حضور خواهند داشت.

مسئول دفتر نهاد رهبری در رابطه با برنامه های این دوره بیان داشت: این اردو ضیافت رضوی نام دارد و در طی دوران حضور در جوار امام رضا علیه السلام علاوه بر برنامه‌های معرفتی به استفاده از اساتید برجسته در حوزه‌های مختلف مذهبی، فرهنگی و سیاسی در برنامه‌های فوق العاده‌ای که در قالب شکل‌هایی که توسط خود دانشگاه‌ها اجرا می‌شود ارائه می‌گردد که در این اردو‌ها دانشجویان هم به ارائه کارنامه فعالیت‌های سال گذشته خود می‌پردازند و هم الگو‌های خوبی را از فعالیت دانشجویان دیگری که در دانشگاه‌های دیگر حضور دارند برمی گیرند.

 حجت الاسلام و المسلمین روحانی در پایان گفت: امیدواریم فعالین، ضمن استفاده از حضور اساتید برجسته در این دوره به ارائه تجربیات و ارتباطات خود در کارگاهها وحلقه‌های ارتباطی پرداخته و از تجربیات دیگر دانشگاه ها نیز استفاده کنند.


 لازم به ذکر است این دوره از 5 مرداد الی 12 مرداد و همزمان با دهه کرامت در مشهد مقدس برگزار می شود.


نظر شما :