نشست صمیمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه کاشان با دانشجویان تشکل عدالتخواه

۱۱ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۰ کد : ۱۷۷۰۲ نهاد
تعداد بازدید:۱۸۸
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه کاشان با دانشجویان تشکل عدالتخواه دیدار کردند.
نشست صمیمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه کاشان با دانشجویان تشکل عدالتخواه

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه در ابتدای کلام خود به اهمیت فعالیتهای دانشجویی اشاره کرد که پویایی جامعه به این فعالیتها می باشد و باید با روحیه و نشاط و با دقت به مسائل مورد نیاز جامعه پرداخته شود.
 همچنین در مورد اهمیت انتخابات در این دوره فرمود از جمله اینکه مشارکت حداکثری مهمترین مساله است و باید باب گفتگو در مورد برنامه های کاندیدها در دانشگاه باز شود.
یک از مهمترین موضوعات در صحبت های مقام معظم رهبری در مساله تحول بود از مهمترین تحولات رفع بروکراسی اداری است که موانع زیادی را ایجاد نموده.

حجت‌الاسلام والمسلمین خسروی افزود دانشجویانی که در عرصه های فرهنگی و سیاسی فعالیت دارند باعث حیات تحول خواهی در دانشگاه هستند و باید مورد حمایت قرار بگیرند و کادر سازی برای مدیریت اینده کشور صورت گیرد.


در ادامه اعضای شورای عدالتخواه با بیان نظراتشان اضافه کردند که ما در جامعه به دنبال رفع چند قطبی ها هستیم و میخواهیم این فاصله ها را بین مردم کم کنیم تا پیشرفتی حاصل گردد و دوست داریم فعالیت کنیم و دغدغه آرمانهای انقلاب را داریم.

دکتر خسروی این نکته را هم متذکر شد که یکی از چیزهایی که تشکل های ما نیاز دارند تقویت مبانی فکری اسلامی و انقلابی است و باید روحیه کار تشکیلاتی و مطالعاتی بین تشکل ها تقویت شود تا باعث ارتقا سطح سیاسی و فرهنگی  کشور شود.

 


نظر شما :