اینترنت - آرشیو

بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه فناوری‌های راهبردی(۲۴-۱۲-۸۹)

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظّم انقلاب اسلامی ، بیش از ۵ ساعت از نمایشگاه فناوریهای راهبردی دیدن کردند و با توضیح مسئولان غرفه ها با بخشی از دستاوردهای برجسته علمی و فناوری محققان و دانشمندان کشور بیشتر آشنا شدند.

ادامه مطلب

دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان با رهبر معظم انقلاب اسلامی (۲۱-۱۲-۸۹)

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظّم انقلاب اسلامی، در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان، با تشکر از رفتار و گفتار عاقلانه و مدبرانه خبرگان ملت در انتخاب هیأت رئیسه جدید این مجلس، بیداری اسلامی ملتهای منطقه را حادثه ای بسیار عظیم و الگو گرفته از روند استمرار و پیشرفت جمهوری اسلامی دانستند و ضمن تبیین وظایف خطیر مسئولان و سیاسیون در این شرایط بسیار حساس، در سخنانی مهم و صریح خطاب به همه، بویژه جوانان تأکید کردند:

ادامه مطلب

مراسم کاشت دو اصله نهال و آغاز احداث بزرگترین بوستان شهری در هفته منابع طبیعی (۲۱-۱۲-۸۹)

همزمان با هفته منابع طبیعی،با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی احداث بزرگترین بوستان شهری کشور در محل سابق پادگان قلعه مرغی در جنوب تهران، رسماً آغاز شد.

ادامه مطلب

بازدید مقام معظم رهبری از وزارت اطلاعات و نمایشگاه فعالیتها و پیشرفتهای سربازان گمنام امام زمان(عج)(۱۵-۱۲-۸۹)

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در بازدید از وزارت اطلاعات ضمن حضور در نمایشگاه فعالیتها و پیشرفتهای مختلف سربازان گمنام امام زمان(عج)، با مدیران، کارشناسان و کارکنان وزارت اطلاعات نیز دیدار کردند.

ادامه مطلب

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار کارگزاران نظام و سفیران کشورهای اسلامی(۳-۱۱-۸۹)

دردهای ملتهای منطقه، با کوتاه کردن دست شیطان بزرگ از سرنوشت ملتها و کشورها، علاج خواهد شد. حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام، سفیران کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم، با تبریک میلاد مسعود پیامبر اعظم (ص) و صادق آل محمد (ع)، بیداری برخی ملتهای منطقه را نشانه افزایش ظرفیت بشر برای بهره مندی از خورشید حیات بخش «اسلام و پیامبر گرامی اسلام» خواندند و تأکید کردند: دردهای ملتهای منطقه، تنها با کوتاه کردن دست شیطان بزرگ امریکا از سرنوشت ملتها و کشورها، علاج خواهد شد.

ادامه مطلب

دیدار جمعی از شرکت کنندگان در بیست و چهارمین کنفرانس وحدت اسلامی با رهبر معظم انقلاب اسلامی(۳-۱۱-۸۹)

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از میهمانان و متفکران اسلامی شرکت کننده در بیست و چهارمین کنفرانس وحدت اسلامی، شرایط کنونی دنیای اسلام را یک مقطع تاریخی و بسیار حساس دانستند و تأکید کردند:

ادامه مطلب