اینترنت - آرشیو

دکتر زهرا مصطفوی: صدور انقلاب اسلامی از لحظه پیروزی آن آغاز شد(۲۵-۲-۹۱)

دکتر زهرا مصطفوی در همایش نظریه بیداری اسلامی در اندیشه سیاسی حضرت امام خمینی (ره) و حضرت آیت الله خامنه‌ای، با بیان اینکه انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی در ایران به همه کشورها صادر شد، گفت: چگونگی این صدور هم به لحاظ شکلی بود، یعنی الگوی انقلاب نشان داد یک ملت می تواند روی پای خود بایستد و پیروز شود. به معنای دیگر این الگوی انقلاب بود که صادر شد.

ادامه مطلب

آثار برگزیده همایش نظریه بیداری اسلامی رونمایی شد(۲۵-۲-۹۱)

آثار برگزیده همایش نظریه بیداری اسلامی در اندیشه سیاسی حضرت امام(ره) و حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری، دکتر حدادعادل، مشاور عالی رهبر معظم انقلاب و دکتر موسی نجفی، دبیر علمی همایش در سالن همایش های صداو سیما رونمایی شد.

ادامه مطلب

دکتر حداد عادل : شعار «نه شرقی، نه غربی» استقلال فکری و سیاسی انقلاب را نشان می‌دهد(۲۵-۲-۹۱)

مشاور عالی رهبر معظم انقلاب در همایش نظریه بیداری اسلامی در اندیشه سیاسی امام(ره) و رهبری، گفت: امروزه همه به پا خاستگان جهان اسلام چشم به انقلاب اسلامی ایران دوخته اند و "مخالفت با سلطه غرب و زندگی و پیشرفت بدون رابطه با آمریکا" پیام ایران اسلامی به آنان است.

ادامه مطلب

سخنرانی آیت‌الله مهدوی کنی در همایش نظریه بیداری اسلامی(۲۵-۲-۹۱)

آیت‌الله محمدرضا مهدوی کنی، رئیس مجلس خبرگان رهبری امروز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه در همایش «نظریه بیداری اسلامی در اندیشه سیاسی حضرت امام(ره) و حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای» در سخنانی به موضوع تأثیر مرجعیت شیعه بر روند تکامل تاریخ بیداری اسلامی پرداخت.

ادامه مطلب

همایش نظریه بیداری اسلامی آغاز به کار کرد(۲۵-۲-۹۱)

همایش «نظریه بیداری اسلامی در اندیشه سیاسی حضرت امام خمینی رحمه‌الله و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای» صبح امروز با حضور آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، دکتر ولایتی مشاور رهبر انقلاب در امور بین‌الملل، دکتر حداد عادل مشاور عالی رهبر انقلاب، رحیم‌پور ازغدی، سرکار خانم دکتر زهرا مصطفوی فرزند گرامی امام راحل رحمه‌الله و حجت‌الاسلام صدیقی امام جمعه موقت تهران آغاز شد.

ادامه مطلب

دیدار جمعی از مداحان با رهبر معظم انقلاب(۲۴-۲-۹۱)

در سالروز میلاد حضرت فاطمة‌الزهرا سلام‌الله‌علیها بانوی حیا و پاکدامنی،‌ حسینیه‌ی امام خمینی سیراب از فضائل و مناقب کوثر نبوی شد. رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار، با تبریک روز تاریخی و فراموش‌نشدنی ولادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها و گرامیداشت تقارن این روز با سالروز میلاد امام خمینی رضوان‌الله‌علیه، ابعاد مختلف زندگی حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام‌الله‌علیها را الگوی جامعی از فضائل معرفی و خاطرنشان کردند:‌

ادامه مطلب

شرکت رهبر معظم انقلاب در مرحله دوم انتخابات مجلس نهم(۱۶-۲-۹۱)

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دقایق رأی‌گیری مرحله‌ی دوم انتخابات مجلس نهم و ضمن شرکت در رأی‌گیری، حضور هرچه بیشتر مردم در انتخابات را باعث اعتبار و توانایی بیشتر نمایندگان مجلس نهم عنوان کردند.

ادامه مطلب

دیدار جمعی از معلمان سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب(۱۳-۲-۹۱)

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از معلمان سراسر کشور، ضمن تبیین جایگاه رفیع و نقش بی بدیل معلم، در پایه ریزی جامعه ای سرآمد و مبتنی بر فضیلت های انسانی و علم و دانش، لزوم برنامه ریزی دقیق برای اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش را یادآور شدند و با اشاره به مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی تأکید کردند:

ادامه مطلب

بازدید رهبر معظم انقلاب از شرکت کارخانجات داروپخش(۱۱-۲-۹۱)

در سال تولید ملی و در آستانه‌ی روز کارگر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در کارخانجات تولیدی داروپخش، از نزدیک در جریان آخرین دستاوردهای تولیدِ دارو در کشور قرار گرفتند و در جمع هزاران نفر از کارگران نمونه‌ی سراسر کشور تأکید کردند:

ادامه مطلب

دیدار نخست‌وزیر عراق با رهبر معظم انقلاب(۵-۲-۹۱)

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار آقای نوری مالکی نخست وزیر عراق و هیأت همراه، با اشاره به اقتدار روزافزون عراق در دنیای عرب و منطقه آن را مایه خرسندی فراوان جمهوری اسلامی ایران دانستند و تأکید کردند:

ادامه مطلب