اینترنت - آرشیو

ابلاغ سیاست‌های کلی نظام در ۶ بخش از سوی رهبر معظم انقلاب(۳۰-۱۱-۸۹)

حضرت آیت الله خامنه ای سیاست های کلی نظام در امور ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار و جهاد و ساماندهی امور ایثارگران، شهرسازی ،مسکن،تشویق سرمایه گذاری،پدافند غیر عامل و امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات(افتا)را ابلاغ کردند.

ادامه مطلب

دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان با رهبر معظم انقلاب(۲۷-۱۱-۸۹)

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم آذربایجان با اشاره به حرکت رو به گسترش بیداری اسلامی در دنیای اسلام، آن را ثمره شیرین مقاومت و ایستادگی ملت عظیم ایران در ۳۳ سال گذشته دانستند و تأکید کردند:

ادامه مطلب

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور ترکیه:(۲۶-۱۱-۸۹)

فاصله از رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم فلسطین موجب نزدیکی ترکیه به امت اسلامی شده است. حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز در دیدار آقای عبدالله گل رئیس جمهور ترکیه و هیأت همراه، جمهوری اسلامی ایران و ترکیه را دو کشور مسلمان، دوست و برادر خواندند و تأکید کردند: روابط کنونی ایران و ترکیه در ابعاد سیاسی و اقتصادی، و در مقایسه با سالیان متمادی گذشته، کم نظیر است و باید از این فرصت تاریخی برای به فعلیت رساندن همه ظرفیت های فراوان دو کشور استفاده شود.

ادامه مطلب

بازتاب گسترده سخنان حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب درباره وقایع منطقه در رسانه های جهان (۲۰-۱۱-۸۹)

مطبوعات و رسانه‌‌های جهان امروز با منعکس کردن سریع اخبار مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران نوشتند رهبر ایران انتفاضه کنونی در مصر را شکست و ضربه‌ای بر سیاست‌های آمریکا در منطقه دانسته‌اند.

ادامه مطلب

اظهارات نماینده مردم شهرستان کاشان و آران بیدگل در گفت وگو با ایرنا(۱۹-۱۱-۸۹)

نماینده  مردم شهرستان کاشان و آران بیدگل :   بیانات رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه موجب بیداری و دلگرمی مردم انقلابی مصر شد.مهندس علی اصغر گرانمایه پور روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: رهنمودهای هوشمندانه رهبر انقلاب خلاء فقدان رهبری در خیزش مردم مصر را پر کرد. وی افزود:

ادامه مطلب

اقامه نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی(۱۵-۱۱-۸۹)

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم مردم مومن و انقلابی تهران در نماز جمعه تهران، دهه فجر و ۲۲ بهمن امسال را دارای شور و حال متفاوتی خواندند و با تشریح تغییرات عمیق و اساسی ناشی از پیروزی انقلاب تاکید کردند:

ادامه مطلب