دانشگاه - آرشیو

برگزاری همایش در مسیر تعالی خانواده در دانشگاه کاشان(۲۰-۱۰-۹۱)

در این همایش که به همت مدیریت ارتباطات فرهنگی، با حضور خانواده کارکنان دانشگاه کاشان برگزار شد، کارشناس مشاوره خانواده صداوسیما  مطالبی را با موضوع نقش آموزه‌های دینی در زندگی زناشویی یا سبک زندگی ایرانی اسلامی ابراز داشتند.

ادامه مطلب

کرسی آزاداندیشی افزایش جمعیت در ایران امروز در دانشگاه کاشان برگزار شد(۱۲-۱۰-۹۱)

در این نشست دو نفر از دانشجویان کارشناسی ارشد مطالعات فرهنگی به عنوان تیم مخالف و دو نفر از دانشجویان کارشناسی ارشد مطالعات فرهنگی و مهندسی معدن این دانشگاه به عنوان تیم موافق به ایراد نظرات خود پرداختند.

ادامه مطلب

حجت الاسلام خادمیان:حماسه ۹ دی معادلات سیاسی فتنه گران را برهم زد(۱۱-۱۰-۹۱)

حجت الاسلام عباس خادمیان، در جمع دانشجویان دانشگاه کاشان، ۹ دی را روز حماسه کم نظیر ملت ایران و میثاق مجدد امت با ولایت دانست و اظهار داشت: از یک جهت در این روز اشک شوق و امید را در چشمان دوستان نظام جاری ساخت و از طرفی باعث کور شدن چشم کینه و حقد دشمنان داخلی و خارجی گردید و همه نقشه های آنها را نقش برآب کرد.

ادامه مطلب

دکتر حمیدرضا مومنیان به سمت مشاور رئیس مرکز ملی فرش ایران برگزیده شد(۱۱-۱۰-۹۱)

طی حکمی از سوی مهندس محمد باقر آقاعلیخانی رئیس مرکز ملی فرش ایران، دکتر حمیدرضا مومنیان رئیس پژوهشکده فرش دانشگاه کاشان، به عنوان مشاور رئیس مرکز ملی فرش در تدوین سند ملی و راهبردی فرش دستباف ایران منصوب شد.

ادامه مطلب

گلریزان ( یادداشتی از علیمحمد الماسی، مدیرعامل ستاد توسعه دانشگاه کاشان)(۱۰-۱۰-۹۱)

در روایات و احادیث گاهی دیده می شود که یک فضا و یک مکان جایی مقدس است و مایه خیر و برکت ، به این تناسب که انسانهایی این بنا را ایجاد کرده اند به اصول الهی اندیشیده اند ، با حلال و حرام آشنا بوده اند ، سعی کرده اند حق و حقوق دیگران در این بنا نباشد و خودشان با خدا ارتباط داشته اند.

ادامه مطلب

بیانیه ریاست دانشگاه کاشان در سومین سالگرد یوم‌الله ۹ دی(۹-۱۰-۹۱)

 تاریخ پرافتخار ایران اسلامی آکنده از روزهایی است که ایمان و ایثار و بصیرت در آن موج می‌زند و عشق به مکتب اسلام، ولایتمداری و دفاع از ارزش‌ها و آموزه‌های اصیل اسلام و انقلاب در جای جای تاریخ درخشان این آب و خاک خودنمایی می‌کند.

ادامه مطلب

سامانه کنترل هوشمند موتورخانه در مرکز رشد دانشگاه کاشان طرح فناور برتر استان اصفهان معرفی شد(۳-۱۰-۹۱)

مدیر مرکز رشد دانشگاه کاشان گفت: سامانه کنترل هوشمند موتورخانه که در مرکز رشد دانشگاه کاشان طراحی و ساخته شده است به عنوان یکی از طرح‌های برگزیده فناور انتخاب شد

ادامه مطلب