دانشگاه - آرشیو

دکتر محسن نیازی پژوهشگر برتر کشور لوح تقدیر وزیر علوم را دریافت کرد(۲۸-۹-۹۱)

دکتر محسن نیازی عضو هیات علمی و مدیر گروه علوم اجتماعی دانشگاه کاشان در سیزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر سال ۹۱ به عنوان پژوهشگر برتر گروه علوم انسانی معرفی و لوح تقدیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت کرد.

ادامه مطلب

اصول نظری تکثیر جمعیت در منظومه تمدن‌ شیعه(۲۶-۹-۹۱)

  در جلسه ای که در روز دوشنبه، مورخ ۲۰ آذرماه ۹۱ در دانشگاه کاشان برگزار شد جناب حجه الاسلام و المسلمین متولی امامی، به تبیین بایسته‌های بنیادین افزایش جمعیت در ایران کنونی پرداخت. ایشان با اشاره به اهمیت تمدن‌زایی در دوره کنونی تاریخ شیعه، مساله کنترل جمعیت را در حوزه مسایل تمدنی دانسته و تبیین مسایل آن را بر عهده فقه حکومتی معرفی کرد.

ادامه مطلب

ابلاغ استاندار اصفهان برای رئیس دانشگاه کاشان(۱۳-۹-۹۱)

 استاندار اصفهان طی حکمی، رییس دانشگاه کاشان را به عنوان عضو شورای هماهنگی حوزه علمیه و گروه‌های علوم انسانی و هنر دانشگاه‌های استان اصفهان با مراکز فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی، ورزشی، اقتصادی و صنعتی استان اصفهان منصوب کرد.

ادامه مطلب

کارگاه بررسی نظام حقوقی زن در اسلام در دانشگاه کاشان برگزار شد(۷-۹-۹۱)

کارگاه بررسی نظام حقوقی زن در اسلام، با حضور حجت الاسلام محمد رضا کدخدایی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و استادیار مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، در دو جلسه به صورت همزمان در واحد خواهران و خوابگاه، ویژه دانشجویان دختر دانشگاه کاشان برگزار شد.

ادامه مطلب

نشست جستجوی اصول و الگوهای معماری شایسته ایران اسلامی در دانشگاه کاشان برگزار شد(۷-۹-۹۱)

نخستین سلسله نشست های "جستجوی اصول و الگوهای معماری شایسته ایران اسلامی" با عنوان "فرآیندهای طراحی و سنت معماری ایرانی" با حضور جمعی از دانشجویان معماری در دانشگاه کاشان برگزار شد.

ادامه مطلب