آرشیو اخبار

دیدار مردم قم با رهبر معظم انقلاب در سالروز قیام ۱۹ دی(۲۰-۱۰-۹۰)

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(دوشنبه) در دیدار هزاران نفر از علما، فضلا، طلاب و قشرهای مختلف مردم قم در سخنان مهمی حادثه نوزدهم دی قم را مبدأ تاریخ تحولات جدید دنیا دانستند و با اشاره به نقش صبر و بصیرت در موفقیت‌های مستمر نظام اسلامی، به تبیین دو عامل مهم ناکارآمدی توطئه‌های دشمنان و استمرار زنجیره‌های اقتدار ملت ایران یعنی ایستادگی قاطعانه نظام بر اصول، و حضور هوشمندانه مردم در صحنه پرداختند و تأکید کردند:

ادامه مطلب

پایان سومین نشست اندیشه‌های راهبردی با سخنان رهبر انقلاب(۱۷-۱۰-۹۰)

صدها تن از اندیشمندان، نخبگان، اساتید حوزه و دانشگاه، پژوهشگران و مؤلفان آثار علمی، همراه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی، در سومین نشست اندیشه های راهبردی جمهوری اسلامی، به تعامل فکری و بررسی ابعاد مختلف موضوع زن و خانواده پرداختند.

ادامه مطلب

حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کاشان برای ترم جدید دین‌پژوه می‌پذیرد (۱۳-۱۰-۹۰)

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه کاشان گفت: حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان این دانشگاه از علاقمندان به فراگیری فرهنگ و معارف اهل بیت (ع) برای ترم جدید دین‌پژوه می‌پذیرد.

ادامه مطلب

دیدار اعضای اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان اروپا با رهبر معظم انقلاب(۱۲-۱۰-۹۰)

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان اروپا، دانشجویان عضو این اتحادیه را فرزندان عزیز ملت ایران و سرمایه‌های ارزشمند کشور برشمردند و «علم‌آموزی به معنای دقیق کلمه» و «گسترش فکر درست و تبیین مواضع حقیقی نظام جمهوری اسلامی» را از وظایف این دانشجویان دانستند.

ادامه مطلب

برگزاری سومین نشست اندیشه‌های راهبردی با موضوع «زن و خانواده»(۱۲-۱۰-۹۰)

سومین دوره از نشست‌ اندیشه‌های راهبردی روز چهارشنبه ۱۴ دی ماه ۱۳۹۰ در حضور رهبر انقلاب اسلامی و با شرکت محققان و صاحب‌نظران حوزه زن و خانواده شامل اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها و نیز جمعی از اساتید و فضلای حوزوی برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

دیدار سفرا و رؤسای نمایندگی‌های سیاسی ایران در خارج از کشور با رهبر معظم انقلاب(۱۲-۱۰۹۰)

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر، مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی، بیداری اسلامی در منطقه و حوادث کشورهای غربی را بی‌سابقه و بسیار مهم دانستند و تأکید کردند:

ادامه مطلب