آرشیو اخبار

دیدار نیروهای مسلح منطقه شمال و خانواده‌های آنان با رهبر انقلاب در نوشهر(۲۹-۶-۹۱)

رهبر انقلاب اسلامی، در دیدار هزاران نفر از نیروهای مسلح منطقه شمال کشور و خانواده های آنان، با استناد به «گسترش روزافزون ریشه ها، استحکام بدنه شجره طیبه انقلاب اسلامی، و سرسبزی و پیشرفتهای مشهود در شاخ و برگهای مختلف آن» تأکید کردند: استمرار این حرکت پرنشاط و رسیدن به افق روشن آینده، نیازمند کار و تلاش جدی و عزم و همت همگانی است.

ادامه مطلب

تأکید فرمانده کل قوا بر دستیابی به قابلیتهای نظامی که تعرض به حصار مستحکم کشور را غیرممکن کند(۲۹-۶-۹۱)

رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع فرماندهان ارتش و دست اندرکاران نمایشگاه دستاوردهای ارتش با ابراز خرسندی از پیشرفت مشهود در سراسر ارتش، «توأم شدن علم و عمل» را مهمترین عامل تحقق اهداف و انجام شدن صحیح کارها برشمردند و نیروهای مسلح را به توجه کامل به این عامل اساسی و پیش برنده فراخواندند.

ادامه مطلب

بازدید از نمایشگاه دستاوردهای ارتش و صدور فرمان به آب انداختن زیر دریایی طارق و سازه ناوشکن سهند(۲۹-۶-۹۱)

حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا با حضور در نمایشگاه دستاوردهای ارتش جمهوری اسلامی ایران، از روند فعالیتها و پیشرفتهای فنی، دفاعی، رزمی و علمی بخشهای مختلف ارتش بازدید کردند.

ادامه مطلب

حجت الاسلام والمسلمین محمدیان : جایگاه دانشگاه‌ها در نبرد هوشمند علیه کشورمان همانند تنگه احد است(۲۷-۶-۹۱)

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گردهمایی مشترک معاونان دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور در وزارت علوم گفت که جایگاه دانشگاه‌های کشور در نبرد هوشمند علیه کشورمان همانند تنگه احد است.

ادامه مطلب

فرمانده معظم کل قوا در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش تبیین کردند(۲۷-۶-۹۱)

احساس عقب ماندگی دشمنان در رویارویی با امواج بیداری اسلامی، علت دست زدن به جنایاتی همچون اهانت به خاتم پیامبران/ خورشید اسلام تابناکتر از همیشه خواهد درخشید

ادامه مطلب

بیانیه رییس دانشگاه کاشان در ساخت فیلم موهن در باره پیامبر اسلام(۲۵-۶-۹۱)

 بار دیگر دست های آلوده صهیونیست ها و بعضی از کشیش ها ی افراطی آمریکایی که سوء نیت خود را قبلا در مورد آتش زدن قرآن مجید نشان داده بودند از آستین خیانت درآمد و محصول آن فیلمی آمریکایی با اهانت های بی سابقه نسبت به پیامبراکرم (ص) بود.

ادامه مطلب

وزارت علوم استراتژی خود درباره تحقق اقتصاد مقاومتی را تدوین کند(۲۵-۶-۹۱)

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام والمسلمین محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، با حضور در نشست روسای دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشور در جمع روسای مراکز آموزش عالی کشور سخنرانی کرد.

ادامه مطلب

اظهارات وزیر علوم درباره طرح ترورش، ازدواج موقت، اخراج اساتید سکولار و فکر بکر رئیس جمهور(۲۱-۶-۹۱)

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به جایگاه نداشتن استادان سکولار در دانشگاهها، گفت: جایگاه نداشتن استادان سکولار در دانشگاهها نگاه من است به این دلیل که دغدغه دین دارم.

ادامه مطلب

در مترو فقط من بی حجاب بودم(۲۱-۶-۹۱)

مجری شبکه بی بی سی فارسی با انتشار عکسی از زنان محجبه با تیتر: "آیا اسلام لندن را فتح کرده است؟" خشم و تعجب خود را از رشد بی ‌سابقه اسلام و زنان محجبه در شهر لندن ابراز کرد.

ادامه مطلب

مهمانان خارجی کنگره بین المللی نانو دانشگاه کاشان: پیشرفت علمی نانو ایران درخشان است(۲۰-۶-۹۱)

محققان و مهمانان خارجی شرکت کننده در چهارمین کنگره بین المللی فناوری نانو که در دانشگاه کاشان در حال برگزاری است آینده علمی ایران به خصوص در زمینه نانو را درخشان و رو به رشد دانستند.

ادامه مطلب

دبیر ستاد ویژه فناوری نانو کشور: تقویت بنیه علمی نوید بخش توسعه تکنولوژی است(۱۹-۶-۹۱)

دبیر ستاد ویژه فناوری نانو کشور گفت: تقویت بنیه علمی کشور، نوید بخش توسعه تکنولوژی و فناوری است. دکتر سعید سرکار، در مراسم افتتاحیه چهارمین کنگره بین المللی فناوری نانو در دانشگاه کاشان، اظهار داشت: برای رسیدن به این هدف بایستی تغییر نگرش در برنامه ریزان و مسئولان ایجاد شود.

ادامه مطلب

دانشگاه کاشان رتبه دوم مسابقات کشوری کمیکار را کسب کرد(۱۸-۶-۹۱)

دبیر اجرایی هفتمین دوره مسابقات کمیکار گفت: در این رقابت ها که با حضور ۴۶ تیم به مدت دو روز در دو بخش پوستر و عملکرد برگزار شد تیم دانشگاه پیام نور کرمانشاه موفق شد مقام نخست این دوره از رقابت ها را کسب کند.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه کمیکار در دانشگاه کاشان بی نظیر بود(۱۸-۶-۹۱)

دبیر انجمن مهندسی شیمی ایران، برگزاری هفتمین دوره مسابقات کمیکار در دانشگاه کاشان را بی نظیر خواند و گفت: تنوع دانشگاه هایی که در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند و نشاط دانشجویان موجب جذابیت این دوره از رقابت ها نسبت به  دوره های قبل بود.

ادامه مطلب

دانشجویان دانشگاه کاشان محروم در مسابقات بین المللی کن ست به ایران بازگشتند(۱۶-۶-۹۱)

تیم برتر ایران دانشجویان مهندسی برق دانشگاه کاشان که در مسابقات بین المللی کن ست کشور فرانسه از رقابت در این دوره مسابقات بازماندند بامداد امروز با استقبال گرم به ایران بازگشتند.

ادامه مطلب

دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری با رهبر معظم انقلاب(۱۶-۶-۹۱)

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان شرایط کشور را در مجموع، در حال پیشرفت مطلوب دانستند و با اشاره به برگزاری اجلاس سران عدم تعهد در تهران به عنوان نمایش اقتدار، شکوه و عظمت نظام اسلامی، تأکید کردند:

ادامه مطلب

دیدار اعضای شورای عالی حوزه‌های علمیه سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب(۱۵-۶-۹۱)

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورایعالی حوزه‌های علمیه سراسر کشور با اشاره به منزلت و جایگاه این شورا در تربیت روحانیون و علمای تأثیرگذار بر ضرورت جدی گرفتن تحول در حوزه‌های علمیه و زنده کردن ظرفیت‌های درونی آن، و ارتقاء سطح اخلاق، فکر و معرفت دینی طلاب تأکید کردند.

ادامه مطلب

دیدار کیم یونگ نام رئیس پرزیدیوم کره شمالی با رهبر معظم انقلاب(۱۱-۶-۹۱)

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار آقای کیم یونگ نام رئیس مجمع عالی جمهوری خلق کره شمالی با اشاره به مواضع همسان ایران و کره شمالی در بسیاری از زمینه ها تأکید کردند:

ادامه مطلب

دیدار تساخیاگین البگ دورج رئیس‌جمهور مغولستان با رهبر معظم انقلاب(۱۱-۶-۹۱)

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار آقای تساخیاگین البگ دورج رئیس جمهور مغولستان، به اشتراکات تاریخی و فرهنگی ایران و مغولستان از جمله آثار تاریخی و علمی مربوط به دوران حاکمیت مغولها در ایران اشاره کردند و افزودند:

ادامه مطلب